Palanga info

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Паланга инфо

Renginiai Palangoje

 
 
 Dudu vasara 2017
 

Keegan McInroe ir Matt Tedder – tai du dainų autoriai ir atlikėjai iš Fort Worth miesto Teksaso valstijoje (JAV). Folk stiliaus gitaristas ir dainų kūrėjas Keegan McInroe remiasi giliomis bliuzo šaknimis, o Matt Tedder yra naujosios JAV bliuzo kartos atstovas. Drauge šie gitaromis apsiginklavę atlikėjai klausytojams dovanoja įvairiausias originalias folk, bliuzo, country žanrų dainas ir klasikinių visų numylėtų kūrinių versijas.

Keegan McInroe ir Matt Tedder – tai jauni bet brandūs, nuoširdūs, žavintys bliuzo atvirumu ir artumu klausytojui atlikėjai. Lietuvoje jie pasirodys su bliuzo veteranu, grupės „The Road Band“ įkūrėju ir lūpinės armonikėlės virtuozu Aleksandru Belkin.

24-Lie-2017 
Pirmadienis
20:00 

Esate nusiteikę romantiškai? Šis koncertas kaip tik jums!

Italų tenoras Donato Ravini dainuos apie meilę – švelnią, aistringą, liūdną, linksmą, besitęsiančią visą gyvenimą ir trumpą įsimylėjimą. Jam pritars puikus Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro pianistas Aleksandras Vizbaras. Programą sudaro 11 žinomiausių italų klasikinės muzikos kūrinių, kuriuos jungia nuostabi tema – meilė moteriai ir jos grožiui. Meilė užburiančiam, paslaptingam moters grožiui yra pasikartojanti ir viena pagrindinių temų Italijos renesanse. Būtent moteris įkvėpė didžiuosius Italijos meno genijus - Leonardo da Vinci, Michelangelo, Botticelli, Raffaello, Caravaggio ir kitus sukurti vėliau pasaulį pakerėjusius šedevrus – Moną Lizą, Veneros gimimą, Siksto madoną, Gražiąją sodininkę ir kitus.

Programoje - publikai gerai pažįstamos dainos ir melodijos: „O sole mio“ (O saule mano), „Marechiare“, „Reginella“ (Karalaitė) ir kiti nuostabūs kūriniai, kuriuos atlieka žymiausi visų laikų tenorai – Tito Schipa, Luciano Pavarotti, Roberto Villanzon, Andrea Bocelli.

25-Lie-2017 
Antradienis
20:00 

Pop klasikos grupė „el Fuego“ jau ne kartą įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip. Daugiau kaip aštuonerius metus Lietuvos muzikinėje padangėje gyvuojanti grupė pelnė klausytojų simpatijas savo stipriais balsais, neblėstančia energija ir įspūdingai skambančiais pop-klasikos kūriniais.

Šį kartą aksominių balsų savininkai – Jonas Sakalauskas, Paulius Bagdanavičius ir Rokas Spalinskas leidžiasi į koncertinį turą „Apie meilę...”, kurio metu klausytojų širdis bandys užkariauti puikia nuotaika ir jaukiais muzikiniais tonais. Grupė koncertiniam repertuarui paruošė gražiausias meilės dainas – kai kurias iš jų klausytojai jau turėjo galimybę išgirsti grupės koncertuose, tuo tarpu kitus muzikinius kūrinius „el Fuego” solistai ruošia specialiai šiam koncertiniam turui.

El Fuego "Pasaulis iš meilės"

26-Lie-2017 
Trečiadienis
20:00 

„Domino“ teatras pristato dar vieną, pagal „Kvartet-i“ pjesę, sukurtą komediją. Ankstesnieji spektakliai „Apie ką kalba vyrai?“ bei „Radijo ereliai“ pelnė didžiulį populiarumą bei pripažinimą. Šiam spektakliui sukurta pati brangiausia fotosesija Lietuvos teatro istorijoje - specialiai jai, atsiskraidintas prabangus bei privatus reaktyvinis lėktuvas.

„Vyrų laiškai (elektrikui, tėvynei ir krepšiniui)": atsiliepimai

27-Lie-2017 
Ketvirtadienis
20:00 

Komedija „Urvinis žmogus“ – apie visa tai. Apie amžinus „nesusipratimus“ tarp vyrų ir moterų. Smulkius skirtumus ir mažučius niuansus, kurie vyro ir moters bendrą gyvenimą nuo pat urvinio žmogaus laikų paverčia nuolatine gyvenimiška komedija.

Ši komedija – apie tave, mane ir mus visus. O jei manai, kad nieko niekada nebūna „apie visus“, tiesiog atsakyk į kelis klausimus.

Vaidina Giedrius SAVICKAS.

28-Lie-2017 
Penktadienis
20:00 

Nuo 1988 m. gyvenantis Bruklyne, Michaelas Hillas gimė Bronkse 1952-aisiais. 1970 metais jis pradėjo groti gitara, o nuo 1972-ųjų - jau įvairiose roko ir soulo grupėse. Įgūdžių muzikantas sėmėsi iš gerai žinomų gitaristų – B.B. Kingo, Buddy Guy, Alberto Kingo, Carloso Santana.

Pamatęs 5 kartus Niujorke koncertavusį Jimi Hendrixą, tame tarpe Vudstoko festivalyje, M. Hillas suvokė, ką toliau nori daryti gyvenime. Jo paties muzikos stilius yra patogiai nusižiūrėtas iš visų įkvėpėjų, tačiau turi ir nemažai savitumo. Perskaitęs Toni Morrisono, James Baldwino ir kitų juodaodžių novelistų knygas, Michaelas Hillas pradėjo kurti dainas apie socialiai aktualius reiškinius, taipogi apie tradicines bliuzo temas.

Kurdamas dainas, jis taip pat rėmėsi tokių socialiniu požiūriu sąmoningų menininkų kaip Marvinas Gaye, Bobas Marley ir Curtis Mayfieldas kūryba. M. Hillas įrašė 2 albumus, išleistus Čikagos leidėjų kompanijoje “Alligator Records” – tai “Have Mercy“ (1996) ir “Bloodlines” (1994) , kuris buvo išliaupsintas kai kurių muzikos kritikų kaip geriausias tų metų debiutinis bliuzo leidinys. Abiejų albumų dainose plačiai komentuojami socialiniai reiškiniai, jie susilaukė palankių recenzijų ir buvo pakankamai gerai parduodami.

Jei suderinsite technišką grojimą gitara, stiprų balsą ir apie žmogiškas problemas kalbančius dainų tekstus, turėsite visus pagrindinius bliuzo žvaigždžių kūrybos ingredientus. Michaelo Hillo grupė padeda tęsti šios idiomos evoliuciją.

Michael Hill's Blues Mob Ready For The Blues

29-Lie-2017 
Šeštadienis
20:00 

Jeronimas MILIUS / vokalas
Česlovas GABALIS / vokalas
Feliksas ZAKREVSKIS / pianinas

Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius – gerai žinomi ir mylimi dainininkai, kurių išskirtinumas sužavėjo ne vieną Lietuvos klausytoją. Didžiulę charizmą ir sceninę patirtį turintys atlikėjai kviečia į koncertą, kuriame akustiškai skambės žinomos pop ir roko baladės.

Tikras širdies džiaugsmas geros muzikos mylėtojams, kurie turės galimybę išgirsti geriausius Rod Stewart, Sting, Scorpions, Bryan Adams, U2, Queen, Bon Jovi, Whitesnake visų laikų hitus!

Tai koncertas, kuris savo akustiniu skambesiu ne tik užburs, įtrauks, bet neleis jo pamiršti…

"Dust in the wind" Č.Gabalis, J.Milius ir F.Zakrevskis

30-Lie-2017 
Sekmadienis
20:00 


Sandra Carrilio ir grupėLiepos 25d. 20 val.
Sandra Carrilio ir grupė 
 
Edgaras LubysLiepos 26d. 20 val.
Edgaro Lubio akustinis koncertas 
 
Ramūnas DifartasLiepos 27d. 20 val.
Ramūnas Difartas gražiausi pop-rock duetai 
 
Neda Malūnavičiūtė ir Olegas DitkovskisLiepos 28d. 20 val.
Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis 

KeksiLiepos 29d. 20 val. 
 Roko grupė " Keksi" 
 
Donatas MontvydasLiepos 30d. 20 val.
Donato Montvydo akustinis koncertas 
 

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер